آموزش نرم افزار اتو فرم Auto Form مقدماتی و پیشرفته

vlcsnap-error067آموزش اتو فرم  Auto Form (دو سطح مقدماتی و پیشرفته)

 آموزش اتوفرم از جهت نکات صنعتی و کاربردی ، این بسته را متمایز از سایر منابع آموزشی ساخته است.

تغییرات:

افزودن آموزش اپریشن ها و چند مرحله ای

افزودن آموزش اسپرینگ بک ( اثر بازگشت فنری)

بروز رسانی متریال ها

حل مثال های جدید

پشتیبانی فنی مشتریان و رفع اشکال از طریق تماس با ما

 

ویژگی های آموزش نرم افزار اتو فرم Auto Form

پوشش مباحث تحلیل قالب

به صورت کاملا مالتی مدیا

به زبان فارسی

حل مثال های کاربردی

آموزش نکات مرتبط با قالب سازی

آموزش تضمینی و قابلیت کابری در صنعت قالب سازی

آموزش  با جزئیات

قیمت مناسب ضمن تضمین کیفیت

 

 

درباره اتوفرم

نرم افزار AutoForm مجموعه نرم افزاری قدرتمندی است که در صنایع شکل دهی به خصوص در شاخه ورق کاری، مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نرم افزار باعث افزایش اطمینان، کاهش دفعات آزمایش قالب و کاهش زمان این عملیات می گردد و در نهایت به تولید قالب و قطعات مرغوب و قابل اطمینان منتهی می شود به علاوه، مدت زمان توقف پرس و نرخ قطعات معیوب نیز کاهش می یابد. این نرم افزار با تکیه بر دانش و تجارب صنایع ورق کاری متشکل از مجموعه ای کامل، یکپارچه و با توانایی های فوق العاده قوی در تحلیل، مرور و بهینه سازی زنجیره ی تولید می باشد.

 

 

 

نرم افزار AutoForm کلیه انواع فرآیند های ورق کاری را از ساخت یک قطعه ی کوچک و تکی تا تولید قطعات سنگین در تیراژ بالا را تحت پوشش قرار می دهد. به دلیل وجود یکپارچگی کامل بین ماژول های این نرم افزار، اثر کلیه تغییرات اعمالی در فازهای ابتدایی تولید به فازهای نهایی منتقل می گردد. این امر امکان اجرای مهندسی همزمان فرآیند طراحی و تولید را ممکن می سازد که مهندسی همزمان مزایایی مانند بهینه سازی زمان تولید، کاهش هزینه، افزایش کیفیت و بالا بردن میزان تولید و به طور کلی افزایش بهره وری را دارا می باشد. نرم افزار Auto Form به خاطر داشتن دقت در محاسبات سریع و محیط کاری بسیار مناسب مشهور است. ترکیب سرعت، دقت و کاربر دوستی این نرم افزار باعث شده است که به یکی از نرم افزار های محوری در این زمینه از شکل دهی بدل شود.

این نرم افزار شامل ماژول های زیر می باشد:

AutoForm-Sigma:

این ماژول نرم افزار AutoForm به طور تخصصی به بهبود استحکام و آنالیز محصولات ورق فلزی و فرآیندهای آن می پردازد. استفاده از نرم افزار موجب بهبود فرایند شکل دهی و کاهش یا حذف قطعات معیوب می شود. با AutoForm-Sigma محصولات و فرآیندها را می توان طراحی کرد. در نتیجه فرآیند تولید در عین داشتن محصولی با مشخصات مطلوب ، بازده بیشتری نیز خواهد داشت

AutoForm-StampingAdviserplus:

این ماژول به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی امکان انجام فرآیند را بررسی کنند. با استفاده از این بخش، مهندسان، طراحان محصول و ابزار آلات می توانند کیفیت اولیه را بهبود داده و طراحی مطمئنی داشته باشند. این نرم افزار نه تنها به آن ها اجازه می دهد که هزینه های تولید و توسعه محصولات جدید را کاهش دهند بلکه زمان عرضه محصول به بازار را نیز کاهش می دهند. 

AutoForm-ProcessPlannerplus:

با استفاده از AutoForm-ProcessPlannerplus مهندسان می توانند به سرعت فرآیند اصلی و فرآیندهای جایگزین را مشخص کنند. این نقشه فرآیند می تواند منجر به تولید محصولاتی با کیفیت و مقرون به صرفه شود. این نرم افزار کاربر را قادر می سازد تا فرآیند را جنبه های مختلف مشخص، ارزیابی، بازبینی و مستند سازد.

 

در واقع AutoForm-ProcessPlannerplus فاصله میان طرح استاندارد دو بعدی فرآیند و مدل قالب سه بعدی آن را پر کرده است.

AutoForm-ProcessExplorerplus:

با استفاده ازAutoForm-ProcessExplorerplus  مهندسان می توانند مهمترین متغییرهایی که با فرآیند شکل دهی در ارتباط هستند و توسط AutoForm-Solver بدست آمده اند را ارزیابی کنند. طراحان و  مهندسان فرآیند نیز می توانند جزئیات فرآیند تولید قطعات ورق فلزی را مشخص و ارزیابی کنند.

AutoForm-DieDesignerplus:

ماژول AutoForm-DieDesignerplus مهندسان را قادر می سازد که شکل قالب را برای فرآیند شکل دهی ورق طراحی کنند. این ماژول معمولا در مرحله مهندسی فرآیند برای ایجاد سریع سطوح قالب در فرآیند های کشش عمیق به کار می رود. با استفاده از این نرم افزار می توان عمیقا فرآیند را درک کرد و رفتار ورق را در طی فرآیند های چند گانه بررسی کرد.

AutoForm-Compensatorplus:

ماژول AutoForm-Compensatorplus  به کاربران اجازه می دهد تا به صورت خودکار بخش هایی از قالب یا قطعه را بر حسب محاسبات بازگشت فنری اصلاح کنند. تحلیل و جبران بازگشت فنری در هنگام اصلاح قالب برای بهبود قطعه و قالب پیش از مرحله آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ریسک اجرای تغییرات پر هزینه بعدی برای تغییر قالب یا فرآیند کاهش می یابد.

AutoForm-CostCalculatorplus:

ماژول AutoForm-CostCalculatorplus در واقع یک نرم افزار برآورد هزینه است. این ماژول برای مشخص کردن مراحل فرآیند و محاسبات مربوط به ابزار هایی که در تولید قطعات بدنه خودرو به کار می روند مورد استفاده قرار می گیرند. این ماژول یک راه جدید برای محاسبه قیمت ابزارهای مورد نیاز ارائه می دهد که با بررسی هندسه قطعه آغاز می شود

AutoForm-DieAdviser:

ماژول AutoForm-DieAdviser طرح بندی ابزارها و ملاحظات محافظت در برابر سایش را بر حسب AutoForm-Incrementalplus مشخص می کند. دوام ابزاها و نیاز به سخت کردن یا پوشش دهی سطوح آن ها بر حسب میزان تولید و نرخ ضربه پرس مشخص می شود. این نرم افزار نگرشی جدید در مورد نحوه بهبود ابزار ها را ارائه می دهد و به افزایش عمر ابزارها و قالب ها و کاهش هزینه ها کمک می کند

AutoForm-Solverplus:

ماژول AutoForm-Solver برای شبیه سازی دقیق فرآیند کشش و عملیات پس از آن و هم چنین بازگشت فنری است. شبیه سازی فرآیند منگنه کاری (Stamping) با AutoForm-Solver به همراه نتایج بدست آمده از AutoForm-ProcessExplorer تمام اطلاعات لازم و ضروری برای طراحی فرآیند در اختیار کاربر قرار می دهد.

AutoForm-Trimplus:

این ماژول به همراه AutoForm-Solver یک ابزار اساسی برای تعیین خط برش است و برای قالب های تریم (trim) مورد استفاده قرار می گیرد تا فرآیند تریم بهینه شود. بهینه بودن فرآیند تریم برای فرآیندهای منگنه کاری متوالی بسیار مهم است و شکل و ابعاد مورد نظر در مرز قطعه را مشخص می کند.

AutoForm-ThermoSolver:

ماژول AutoForm-ThermoSolver کاربران را قادر می سازد تا فرآیند های شکل دهی گرم و کوئنچ را شبیه سازی کنند. این فرآیندها اخیرا در صنعت خودرو از اهمیت ویژه ای بر خوردار شده است و برای دستیابی به قطعاتی با خواص مکانیکی مورد نظر و وزن سبک تر به کار می رود. اجزایی با استحکام بالا، هندسه پیچیده و بازگشت فنری کمتر می توانند با این نرم افزار در زمان کم و با هزینه کم طراحی شود. این نرم افزار مبتکرانه، شار حرارت و تغییرات فازی در حین فرآیند کوئنچ را نیز در نظر می گیرد و به صورت گرافیکی خواص قطعه نهایی مانند توزیع ضخامت، تنش و کرنش رانیز نمایش می دهد.

AutoForm Hydroforming Package:

این پکیج از ماژول های AutoForm-HydroDesigner  و AutoForm-Hydro تشکیل شده است و بااستفاده از این نرم افزار، مهندسان، طراحان فرآیند و ابزارسازان می توانند تمام فرآیند طراحی را از طراحی قطعه تا طراحی قالب آنالیز کنند.

AutoForm-HemPlanner:

این ماژول به کاربران امکان مشخص کردن و بهینه سازی فرآیند فرآیند Hemming را می دهد و همچنین امکان مشخص کردن عیوب مرتبط با این فرآیند مانند چروک خوردگی و روی هم افتادن لبه ها در نقاط گوشه ای را نیز فراهم می آورد.

جهت دریافت سرفصل ها و نمونه فیلم آموزش با ما تماس بگیرید.

09357371883 مهندس سرباز

09154555868 مهندس محمودی

بهاي اين مجموعه در  7 DVD همراه نرم افزار و فایل های مثال ها :

150,000 تومان300,000 تومانانتخاب گزینه ها

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.